2016-02-05

Rady Osiedli

SKŁADY RAD OSIEDLI KADENCJI 2019-2024

 

Rada Osiedla Borek

1. Artur Boliński

2. Mirosław Chudzik

3. Andrzej Czerw

4. Mieczysław Jamuła

5. Marek Jasiński

6. Bogdan Kazimierski

7. Sylwester Kazimierski

8. Alicja Kędra

9. Zygmunt Kołodziej - Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla

10. Krystyna Kowalska

11. Marcin Kowalski

12. Jolanta Miłoś

13. Urszula Surowiec

14. Grażyna Wilk

15. Anna Żarów

 

Rada Osiedla Cyranka

1. Grzegorz Durak

2. Anna Gardolińska-Loc

3. Marek Janeczek

4. Alina Kiełbasa

5. Dorota Korycka-Dubiel

6. Dorota Koza

7. Jan Kozioł

8. Urszula Kozioł

9. Waldemar Król

10. Tomasz Kurmaniak

11. Krzysztof Łapa

12. Anna Mazur

13. Joanna Osnowska

14. Renata Pieńczewska - Przewodnicząca Rady i Zarządu Osiedla

15. Janusz Pieńczewski

 

 

Rada Osiedla Dziubków

1. Łucja Bielec

2. Leszek Czachor

3. Krzysztof Gaweł - Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla

4. Mirosław Gaweł

5. Stanisław Gaweł

6. Ryszard Gergout

7. Jarosław Grądzki

8. Agnieszka Jasina

9. Stanisław Kłoda

10.Monika Mądrzyk

11.Krzysztof Osmola

12. Anna Tomczyk

13. Michał Tomczyk

14. Maciej Truniarz

15. Kazimiera Żelazko

 

Rada Osiedla Kazimierza Wielkiego

1. Tomasz Bednarczyk - Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla

2. Mieczysław Bryk

3. Kazimierz Cichoń

4. Jan Głowacki

5. Bogdan Kołacz

6. Jerzy Krogulec

7. Dorota Leśniak

8. Agata Myjak

9. Aleksandra Płaszewska

10. Józef Prade

11. Robert Słąba

12. Sabina Trzpis

13. Tadeusz Woźniak

14. Michał Wrona

15. Janusz Żmuda

 

 

Rada Osiedla Kilińskiego

1. Mirosław Basara

2. Ewa Bauer

3. Lidia Gereło

4. Aleksander Jasiński

5. Kazimierz Karbowski

6. Leszek Misiak

7. Mariusz Pezda

8. Zbigniew Ryba

9. Stanisława Rzeźnik

10. Wanda Słowińska

11. Krzysztof Strzelecki

12. Stanisław Szwakop

13. Wacław Świerczyński - Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla

14. Zbigniew Witek

15. Franciszek Wójcik

 

Rada Osiedla Kopernika

1. Kinga Bielec

2. Adam Bryk

3. Irena Jędrzejewska

4. Stanisław Krzysztofik

5. Zbigniew Kucharski

6. Andrzej Maj

7. Halina Makuch - Przewodnicząca Rady i Zarządu Osiedla

8. Krzysztof Mazur

9. Maciej Mazurek

10. Magdalena Nosal

11. Mateusz Pałach

12. Tomasz Róg

13. Rafał Rybak

14. Marian Siembab

15. Teresa Stala

 

 

Rada Osiedla Kościuszki

1. Czesław Czyrny - Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla

2. Krzysztof Czyrny

3. Agnieszka Dernoga

4. Józef Dziekan

5. Bożena Graniczka

6. Wacław Graniczka

7. Józef Jachyra

8. Józefa Kisiel

9. Bronisław Kowalczuk

10. Zdzisława Małek

11. Jan Mokrzycki

12. Leokadia Pogoda

13. Grzegorz Styczeń

14. Paweł Świerczyński

15. Tomasz Weryński

 

Rada Osiedla Kusocińskiego

1. Małgorzata Boryczka

2. Bolesław Cierpik

3. Aneta Ćwięka

4. Katarzyna Dudek-Demidowska

5. Tomasz Gazdowicz

6. Jacek Guła

7. Natalia Kacała - Przewodnicząca Rady i Zarządu Osiedla

8. Wacław Piechota

9. Ewa Prokop

10. Andrzej Pszeniczny

11. Krystyna Saj

12. Lucyna Szęszoł

13. Janina Świątek

14. Michał Tor

15. Barbara Ząbek

 

Rada Osiedla Lotników

1. Paulina Czechura

2. Stanisław Dziobak - Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla

3. Barbara Koceniak

4. Jacek Kozłowski

5. Roman Mamuszka

6. Krystyna Olechowska

7. Marek Przygoda

8. Anna Pulak

9. Maria Strycharz

10. Grażyna Surdej

11. Józef Sypek

12. Stanisław Trześniewski

13. Mikołaj Wanatowicz

14. Edward Witek

15. Jacek Zając

 

Rada Osiedla Mościska – nie dokonano wyboru Rady na kadencję 2019-2024

 

Rada Osiedla Niepodległości

1. Michał Czaja

2. Stella Czaja

3. Krzysztof Filanowski

4. Agnieszka Flis

5. Agnieszka Górska

6. Ryszard Jankowski

7. Krzysztof Januś

8. Alina Leś

9. Bogdan Mączyński

10. Paweł Pilawiecki

11. Andrzej Sasor

12. Barbara Sasor

13. Roksana Tomalska

14. Robert Tomalski - Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla

15. Krystian Zarzecki

 

Rada Osiedla Rzochów

1. Anna Buć

2. Adrian Kopacz

3. Kinga Kwarta

4. Eugeniusz Kwiatkowski

5. Adam Lubera

6. Hubert Mazur

7. Mariusz Mazur - Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla

8. Robert Smaczniak

9. Paweł Sokołowski

10. Mikołaj Stachowicz

11. Jerzy Stasz

12. Małgorzata Świątek

13. Julian Wałek

14. Regina Wilk

15. Marcelina Zatońska

 

Rada Osiedla Smoczka

1. Rafał Babula

2. Wojciech Bryk

3. Jarosław Durak

4. Sławomir Gaweł

5. Monika Latała

6. Marcelina Mosior-Świć

7. Mirosław Piątek

8. Jarosław Piętal

9. Magdalena Piętal

10. Krzysztof Posłuszny

11. Remigiusz Wacławski

12. Gustaw Wdowiarz

13. Józef Wdrowiarz

14. Przemysław Witek

15. Gerard Żurawski - Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla

 

Rada Osiedla Smoczka I

1. Agnieszka Buczek

2. Edward Burek - Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla

3. Krystyna Czachor

4. Anna Jurek

5.  Alicja Klęba

6. Jakub Korczykowski

7. Zdzisława Kowalska

8. Bogumiła Maziarz

9. Hieronim Mazur

10. Mirosław Mikołajczyk

11. Piotr Nieckarz

12. Waldemar Pacholec

13. Ryszard Sidur

14. Helena Turek

15. Piotr Wróbel

 

Rada Osiedla Szafera

1. Grażyna Burczy

2. Marek Filar

3.  Zbigniew Głowacki - Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla

4. Kazimiera Hyjek

5. Marek Kamiński

6. Elżbieta Kołacz

7. Marian Kołacz

8. Jerzy Krupa

9. Barbara Magda

10. Stefan Mazur

11. Adam Mika

12. Elżbieta Moskal

13. Mirosław Pietrzak

14. Zbigniew Saj

15. Andrzej Świderek

 

Rada Osiedla Wojsław

1. Jan Basiak

2. Tomasz Burek

3. Agnieszka Kapusta

4. Emil Krępa

5. Jerzy Maciejak

6. Marek Madej

7. Adam Maryniak

8. Dariusz Sajek

9. Ryszard Sarama - Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla

10. Stanisław Skiba

11. Franciszek Surdej

12. Wojciech Trzpis

13. Andrzej Wiech

14. Małgorzata Wiech

15. Emilia Żola

 

Rada Osiedla Wolności

1. Marek Błasiak

2. Damian Buś

3. Franciszek Chmara

4. Teresa Ciszek

5. Magdalena Czachor-Radka - Przewodnicząca Rady i Zarządu Osiedla

6. Teresa Indyk

7. Krzysztof Kopera

8. Patrycja Lisiecka-Bartłomowicz

9. Mirosław Michoński

10. Piotr Molak

11. Dariusz Molak

12. Stanisław Podolski

13. Tomasz Róg

14. Bożena Skrzypiec

15. Anna Tomaszewska

 

Rada Osiedla Żeromskiego

1. Zdzisław Banaś

2. Karol Bulcewicz

3. Bogusław Chmielowiec

4. Krystyna Chybiła

5. Janusz Galek

6. Arkadiusz Grzesiak

7. Mirosław Grzesiak

8. Leszek Kędzior

9. Grzegorz Kolisz

10. Mieczysław Kusina

11. Jacek Serwon

12. Kazimierz Skrzypczak

13. Jan Surman

14. Mirosław Szklarz

15. Paweł Warzecha - Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla

 

 

 

 

 

SKŁADY RAD OSIEDLI KADENCJI 2015-2019

Rada Osiedla Borek:

  1. Bajorek Jerzy
  2. Buczek Grzegorz
  3. Chudzik Mirosław
  4. Czerw Andrzej
  5. Indyk Janusz
  6. Jarosz Tadeusz
  7. Kamiński Zenon
  8. Kazimierski Sylwester
  9. Kmieć Katarzyna
  10. Kołodziej Zygmunt – Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla
  11. Kożuszna Ilona
  12. Miłoś Wiesław
  13. Strasiński Leszek
  14. Szurek Andrzej
  15. Wilk Grażyna

Rada Osiedla Cyranka:

  1. Bajor Robert
  2. Burek Dawid
  3. Dziubek Stanisława
  4. Harla Bożena
  5. Koza Dorota - Przewodnicząca Rady Osiedla
  6. Łapa Krzysztof
  7. Niedbała Waldemar
  8. Maziarz Ewa
  9. Mazur Piotr
  10. Muniak Ryszard
  11. Ofiara Zbigniew
  12. Rębisz Jerzy
  13. Smoła Małgorzata
  14. Stawarz Maria
  15. Szostak Krzysztof

Rada Osiedla Dziubków:

  1. Kusak Janusz - Przewodniczący Rady Osiedla
  2. Bielec Łucja
  3. Bryg Aleksander
  4. Burek Szymon
  5. Głowacka Jagoda
  6. Grądzki Jarosław
  7. Jungiewicz Czesław
  8. Niedbała Damian
  9. Pietryka Joanna
  10. Serafin Marcin
  11. Tomczyk Andrzej
  12. Truniarz Wiesław
  13. Wrażeń Zenon
  14. Zięba Sylwester
  15. Zelazko Kazimiera

Rada Osiedla Kazimierza Wielkiego:

  1. Bryk Mieczysław - Przewodniczący Rady Osiedla
  2. Żmuda Janusz
  3. Bednarczyk Tomasz
  4. Drożdżowski Sławomir
  5. Głowacki Jan
  6. Kołacz Bogdan
  7. Krogulec Alicja
  8. Krogulec Jerzy
  9. Leśniak Dorota
  10. Mazur Eugenia
  11. Myjak Agata
  12. Płaszewska Aleksandra
  13. Prade Józef
  14. Szczerba Gabriela
  15. Żółkiewicz Zofia

Rada Osiedla Kilińskiego:

  1. Rzeźnik Stanisława
  2. Słowińska Wanda
  3. Czepiel Grażyna
  4. Bauer Ewa
  5. Pezda Mariusz
  6. Maziarz Waldemar
  7. Świerczyński Wacław - Przewodniczący Rady Osiedla
  8. Misiak Leszek
  9. Witek Zbigniew
  10. Jasiński Aleksander
  11. Karbowski Kazimierz
  12. Basara Mirosław
  13. Żelazko Marian
  14. Gereło Lidia
  15. Ryba Zbigniew

Rada Osiedla Kopernika:

  1. Dulniawka Zbigniew
  2. Jędrzejowska Irena
  3. Krzysztofik Stanisław
  4. Kucharski Zbigniew
  5. Litwin Hubert
  6. Łącz Tadeusz
  7. Maj Andrzej
  8. Majcher Anna
  9. Makuch Halina - Przewodnicząca Rady Osiedla
  10. Maziarz Jan
  11. Mazur Andrzej
  12. Pyź Jan
  13. Robak Rafał
  14. Siembab Marian
  15. Surowiec Józef

Rada Osiedla Kościuszki:

  1. Czyrny Czesław – Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla
  2. Styczeń Grzegorz
  3. Graniczka Bożena
  4. Graniczka Wacław
  5. Pogoda Leokadia
  6. Mokrzycki Jan
  7. Dernoga Agnieszka
  8. Kisiel Józefa
  9. Kowalczuk Bronisław
  10. Dziekan Józef
  11. Jachyra Józef
  12. Styczeń Maciej
  13. Dudek Halina
  14. Małek Zdzisława
  15. Weryński Tomasz

Rada Osiedla Kusocińskiego:

  1. Bąk Józef - Przewodniczący Rady Osiedla
  2. Chmura Piotr
  3. Dziaduła Jolanta
  4. Kacała Natalia
  5. Kania Marek
  6. Kulig Józef
  7. Kokoszka Adam
  8. Kordas Stanisław
  9. Mikołajczyk Mirosław
  10. Prokop Ewa
  11. Rożniał Józefa
  12. Saj Krystyna
  13. Szęszoł Krystyna
  14. Ungeheuer Anna
  15. Ząbek Barbara

Rada Osiedla Lotników:

  1. Grzech Krystyna
  2. Guzy Andrzej
  3. Klaus Jadwiga
  4. Dziobak Stanisław - Przewodniczący Rady Osiedla
  5. Ryba Tadeusz
  6. Mamuszka Roman
  7. Ślusarz Grażyna
  8. Koceniak Barbara
  9. Trześniewski Stanisław
  10. Surdej Grażyna
  11. Witek Edward
  12. Kulig Stanisław
  13. Wolińska Małgorzata
  14. Strycharz Maria
  15. Sypek Józef

Rada Osiedla Mościska:

  1. Wrona Janusz - Przewodniczący Rady Osiedla
  2. Kędzior Jan
  3. Radłowski Mariusz
  4. Saj Dariusz
  5. Skiba Konrad
  6. Świątek Kamil
  7. Śpiewak Grzegorz
  8. Saj Ewelina
  9. Białek Piotr
  10. Białek Anna
  11. Rzeźnik Tomasz
  12. Piekarski Norbert
  13. Zastawska Kinga
  14. Litwin Jerzy
  15. Ortyl Danuta

Rada Osiedla Niepodległości:

  1. Filanowski Krzysztof
  2. Gil Edward
  3. Golec Stanisław
  4. Januś Krzysztof
  5. Mazur Franciszek
  6. Mączyński Bogdan
  7. Midura Leszek
  8. Pietras Krzysztof
  9. Pilawiecki Paweł
  10. Sasor Andrzej
  11. Socha Michał
  12. Tomalski Robert - Przewodniczący Rady Osiedla
  13. Wanatowicz Bernadeta
  14. Wanatowicz Łukasz
  15. Zausz Grażyna

Rada Osiedla Rzochów:

  1. Wydro Marian - Przewodniczący Rady Osiedla
  2. Kozioł Jolanta
  3. Białek Tomasz
  4. Kurgan Antoni
  5. Borys Andrzej
  6. Harla Anna
  7. Buć Anna
  8. Siembab Władysław
  9. Wilk Regina
  10. Wałek Julian
  11. Bogdan Kazimierz
  12. Dyndur Robert
  13. Smaczniak Robert
  14. Koba Anna
  15. Jędrychowska Karolina

Rada Osiedla Smoczka:

  1. Barnaś Waldemar
  2. Karkut-Bajor Ewa
  3. Kulczyk Marek
  4. Latała Monika
  5. Markowska-Rzeźnik Jolanta
  6. Mleczko Jacek
  7. Nabożny Jakub
  8. Piętal Jarosław
  9. Piętal Magdalena
  10. Przybyło Łukasz
  11. Rejman Antoni
  12. Róg Mariusz
  13. Wdowiarz Gustaw - Przewodniczący Rady Osiedla
  14. Wdowiarz Józef
  15. Zawierucha Jakub

Rada Osiedla Smoczka I:

  1. Burek Edward - Przewodniczący Rady Osiedla
  2. Jurek Anna
  3. Klęba Alicja
  4. Kolisz Małgorzata
  5. Maziarz Bogumiła
  6. Mazur Zofia
  7. Molak Katarzyna
  8. Pacholec Waldemar
  9. Rzeszutek Józef
  10. Sidur Ryszard
  11. Skrzypiec Mikołaj
  12. Strzelczyk Wiktor
  13. Szot Leszek
  14. Świątek Marcin
  15. Ujas Kami

Rada Osiedla Szafera:

  1. Adamarek Władysław
  2. Filar Marek
  3. Głowacki Zbigniew – Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla
  4. Jędrychowska Bogumiła
  5. Kamiński Marek
  6. Kołacz Marian
  7. Łuszcz Damian
  8. Madej Antoni
  9. Mazur Stefan
  10. Moskal Elżbieta
  11. Ryba Stanisław
  12. Świderek Andrzej
  13. Wroński Henryk
  14. Szewc Andrzej
  15. Ozimek Zbigniew

Rada Osiedla Wojsław:

  1. Kagan Kamil - Przewodniczący Rady Osiedla
  2. Kagan Tadeusz
  3. Guźda Artur
  4. Sarama Kamil
  5. Sarama Łukasz
  6. Sarama Paweł
  7. Guźda Rafał
  8. Kramarz Mirosław
  9. Kosiorowski Konstanty
  10. Łanocha Łukasz
  11. Saj Eligiusz
  12. Zieliński Karol
  13. Szary Mateusz
  14. Stąpor Jakub
  15. Koźlik Damian

Rada Osiedla Wolności:

  1. Molak Piotr
  2. Molak Dariusz
  3. Gajda Bogusław
  4. Róg Tomasz – Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla
  5. Buś Damian
  6. Kopera Krzysztof
  7. Kubiński Józef
  8. Ziarko Andrzej
  9. Kopek Sławomir
  10. Kusak Mariusz
  11. Madejczyk Bartosz
  12. Rybak Marzena
  13. Rybak Ryszard
  14. Tomaszewska Agnieszka
  15. Wróbel Bogusław

Rada Osiedla Żeromskiego:

  1. Chibiła Krystyna
  2. Chmielowiec Bogusław
  3. Fila Piotr
  4. Gesing Jan
  5. Grzesiak Arkadiusz
  6. Grzesiak Mirosław
  7. Kusina Mieczysław
  8. Majka Marek
  9. Marek Sylwia
  10. Paluch Stanisław
  11. Skrzypczak Kazimierz
  12. Surman Jan
  13. Warzecha Paweł - Przewodniczący Rady Osiedla
  14. Węgrzyn Agnieszka
  15. Wójciak Krzysztof

 

Statuty Rad Osiedli - w załącznikach

Załączniki

  Statut Osiedla Borek.pdf 212,38 KB (pdf) szczegóły pobierz
  Statut Osiedla Cyrakna.pdf 213,98 KB (pdf) szczegóły pobierz
  Statut Osiedla Dziubków.pdf 214,71 KB (pdf) szczegóły pobierz
  Statut Osiedla Kazi...Wielkiego.pdf 216,08 KB (pdf) szczegóły pobierz
  Statut Osiedla Kilińskiego.pdf 213,78 KB (pdf) szczegóły pobierz
  Statut Osiedla Kopernika.pdf 212,74 KB (pdf) szczegóły pobierz
  Statut Osiedla Kościuszki.pdf 215,55 KB (pdf) szczegóły pobierz
  Statut Osiedla Kusocińskiego.pdf 212,94 KB (pdf) szczegóły pobierz
  Statut Osiedla Lotników.pdf 211,82 KB (pdf) szczegóły pobierz
  Statut Osiedla Mościska.pdf 210,9 KB (pdf) szczegóły pobierz
  Statut Osiedla Niep...egłości.pdf 214,89 KB (pdf) szczegóły pobierz
  Statut Osiedla Rzochów.pdf 212,5 KB (pdf) szczegóły pobierz
  Statut Osiedla Smoczka.pdf 214,48 KB (pdf) szczegóły pobierz
  Statut Osiedla Smoczka I.pdf 212,6 KB (pdf) szczegóły pobierz
  Statut Osiedla Szafera.pdf 212,22 KB (pdf) szczegóły pobierz
  Statut Osiedla Wojsław.pdf 212,69 KB (pdf) szczegóły pobierz
  Statut Osiedla Wolności.pdf 213,54 KB (pdf) szczegóły pobierz
  Statut Osiedla Żeromskiego.pdf 214,08 KB (pdf) szczegóły pobierz

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Tożsamość administratora

Administratorem danych jest Minister Cyfryzacji, mający siedzibę w Warszawie (00-060) przy ul. Królewskiej 27.

Dane kontaktowe administratora

Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email mc@mc.gov.pl, formularz kontaktowy pod adresem https://www.gov.pl/cyfryzacja/kontakt, lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych

Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym może się Pani / Pan skontaktować poprzez email iod@mc.gov.pl. Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.




Zapoznałem się