Rady Osiedli
SKŁADY RAD OSIEDLI KADENCJI 2019-2024
Rada Osiedla Borek
1. Artur Boliński
2. Mirosław Chudzik
3. Andrzej Czerw
4. Mieczysław Jamuła
5. Marek Jasiński
6. Bogdan Kazimierski
7. Sylwester Kazimierski
8. Alicja Kędra
9. Zygmunt Kołodziej - Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla
10. Krystyna Kowalska
11. Marcin Kowalski
12. Jolanta Miłoś
13. Urszula Surowiec
14. Grażyna Wilk
15. Anna Żarów
Rada Osiedla Cyranka
1. Grzegorz Durak
2. Anna Gardolińska-Loc
3. Marek Janeczek
4. Alina Kiełbasa
5. Dorota Korycka-Dubiel
6. Dorota Koza
7. Jan Kozioł
8. Urszula Kozioł
9. Waldemar Król
10. Tomasz Kurmaniak
11. Krzysztof Łapa
12. Anna Mazur
13. Joanna Osnowska
14. Renata Pieńczewska - Przewodnicząca Rady i Zarządu Osiedla
15. Janusz Pieńczewski
Rada Osiedla Dziubków
1. Łucja Bielec
2. Leszek Czachor
3. Krzysztof Gaweł - Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla
4. Mirosław Gaweł
5. Stanisław Gaweł
6. Ryszard Gergout
7. Jarosław Grądzki
8. Agnieszka Jasina
9. Stanisław Kłoda
10.Monika Mądrzyk
11.Krzysztof Osmola
12. Anna Tomczyk
13. Michał Tomczyk
14. Maciej Truniarz
15. Kazimiera Żelazko
Rada Osiedla Kazimierza Wielkiego
1. Tomasz Bednarczyk - Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla
2. Mieczysław Bryk
3. Kazimierz Cichoń
4. Jan Głowacki
5. Bogdan Kołacz
6. Jerzy Krogulec
7. Dorota Leśniak
8. Agata Myjak
9. Aleksandra Płaszewska
10. Józef Prade
11. Robert Słąba
12. Sabina Trzpis
13. Tadeusz Woźniak
14. Michał Wrona
15. Janusz Żmuda
Rada Osiedla Kilińskiego
1. Mirosław Basara
2. Ewa Bauer
3. Lidia Gereło
4. Aleksander Jasiński
5. Kazimierz Karbowski
6. Leszek Misiak
7. Mariusz Pezda
8. Zbigniew Ryba
9. Stanisława Rzeźnik
10. Wanda Słowińska
11. Krzysztof Strzelecki
12. Stanisław Szwakop
13. Wacław Świerczyński - Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla
14. Zbigniew Witek
15. Franciszek Wójcik
Rada Osiedla Kopernika
1. Kinga Bielec
2. Adam Bryk
3. Irena Jędrzejewska
4. Stanisław Krzysztofik
5. Zbigniew Kucharski
6. Andrzej Maj
7. Halina Makuch - Przewodnicząca Rady i Zarządu Osiedla
8. Krzysztof Mazur
9. Maciej Mazurek
10. Magdalena Nosal
11. Mateusz Pałach
12. Tomasz Róg
13. Rafał Rybak
14. Marian Siembab
15. Teresa Stala
Rada Osiedla Kościuszki
1. Czesław Czyrny - Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla
2. Krzysztof Czyrny
3. Agnieszka Dernoga
4. Józef Dziekan
5. Bożena Graniczka
6. Wacław Graniczka
7. Józef Jachyra
8. Józefa Kisiel
9. Bronisław Kowalczuk
10. Zdzisława Małek
11. Jan Mokrzycki
12. Leokadia Pogoda
13. Grzegorz Styczeń
14. Paweł Świerczyński
15. Tomasz Weryński
Rada Osiedla Kusocińskiego
1. Małgorzata Boryczka
2. Bolesław Cierpik
3. Aneta Ćwięka
4. Katarzyna Dudek-Demidowska
5. Tomasz Gazdowicz
6. Jacek Guła
7. Natalia Kacała - Przewodnicząca Rady i Zarządu Osiedla
8. Wacław Piechota
9. Ewa Prokop
10. Andrzej Pszeniczny
11. Krystyna Saj
12. Lucyna Szęszoł
13. Janina Świątek
14. Michał Tor
15. Barbara Ząbek
Rada Osiedla Lotników
1. Paulina Czechura
2. Stanisław Dziobak - Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla
3. Barbara Koceniak
4. Jacek Kozłowski
5. Roman Mamuszka
6. Krystyna Olechowska
7. Marek Przygoda
8. Anna Pulak
9. Maria Strycharz
10. Grażyna Surdej
11. Józef Sypek
12. Stanisław Trześniewski
13. Mikołaj Wanatowicz
14. Edward Witek
15. Jacek Zając
Rada Osiedla Mościska – nie dokonano wyboru Rady na kadencję 2019-2024
Rada Osiedla Niepodległości
1. Michał Czaja
2. Stella Czaja
3. Krzysztof Filanowski
4. Agnieszka Flis
5. Agnieszka Górska
6. Ryszard Jankowski
7. Krzysztof Januś
8. Alina Leś
9. Bogdan Mączyński
10. Paweł Pilawiecki
11. Andrzej Sasor
12. Barbara Sasor
13. Roksana Tomalska
14. Robert Tomalski - Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla
15. Krystian Zarzecki
Rada Osiedla Rzochów
1. Marcelina Cieśla
2. Tadeusz Dudek
3. Kinga Kwarty
4. Marcin Lazur
5. Zbigniew Lewandowski
6. Adam Lubera
7. Hubert Mazur
8. Mariusz Mazur - Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla
9. Wojciech Pyzikiewicz
10. Robert Smaczniak
11. Mikołaj Stachowicz
12. Jerzy Stasz
13. Julian Wałek
14. Regina Wilk
15. Marcelina Zatońska
* skład ustalony na podstawie wyborów w dniu 3 lutego 2023 r. w związku z odwołaniem poprzedniej Rady Osiedla
Rada Osiedla Smoczka
1. Rafał Babula
2. Wojciech Bryk
3. Jarosław Durak
4. Sławomir Gaweł
5. Monika Latała
6. Marcelina Mosior-Świć
7. Mirosław Piątek
8. Jarosław Piętal
9. Magdalena Piętal
10. Krzysztof Posłuszny
11. Remigiusz Wacławski
12. Gustaw Wdowiarz - Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla
13. Józef Wdrowiarz
14. Przemysław Witek
15. Gerard Żurawski
Rada Osiedla Smoczka I
1. Agnieszka Buczek
2. Edward Burek - Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla
3. Krystyna Czachor
4. Anna Jurek
5. Alicja Klęba
6. Jakub Korczykowski
7. Zdzisława Kowalska
8. Bogumiła Maziarz
9. Hieronim Mazur
10. Mirosław Mikołajczyk
11. Piotr Nieckarz
12. Waldemar Pacholec
13. Ryszard Sidur
14. Helena Turek
15. Piotr Wróbel
Rada Osiedla Szafera
1. Grażyna Burczy
2. Marek Filar
3. Zbigniew Głowacki - Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla
4. Kazimiera Hyjek
5. Marek Kamiński
6. Elżbieta Kołacz
7. Marian Kołacz
8. Jerzy Krupa
9. Barbara Magda
10. Stefan Mazur
11. Adam Mika
12. Elżbieta Moskal
13. Mirosław Pietrzak
14. Zbigniew Saj
15. Andrzej Świderek
Rada Osiedla Wojsław
1. Jan Basiak
2. Tomasz Burek
3. Agnieszka Kapusta
4. Emil Krępa
5. Jerzy Maciejak
6. Marek Madej
7. Adam Maryniak
8. Dariusz Sajek
9. Ryszard Sarama - Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla
10. Stanisław Skiba
11. Franciszek Surdej
12. Wojciech Trzpis
13. Andrzej Wiech
14. Małgorzata Wiech
15. Emilia Żola
Rada Osiedla Wolności
1. Marek Błasiak
2. Damian Buś
3. Franciszek Chmara
4. Teresa Ciszek
5. Magdalena Czachor-Radka - Przewodnicząca Rady i Zarządu Osiedla
6. Teresa Indyk
7. Krzysztof Kopera
8. Patrycja Lisiecka-Bartłomowicz
9. Mirosław Michoński
10. Piotr Molak
11. Dariusz Molak
12. Stanisław Podolski
13. Tomasz Róg
14. Bożena Skrzypiec
15. Anna Tomaszewska
Rada Osiedla Żeromskiego
1. Zdzisław Banaś
2. Karol Bulcewicz
3. Bogusław Chmielowiec
4. Krystyna Chybiła
5. Janusz Galek
6. Arkadiusz Grzesiak
7. Mirosław Grzesiak
8. Leszek Kędzior
9. Grzegorz Kolisz
10. Mieczysław Kusina
11. Jacek Serwon
12. Kazimierz Skrzypczak
13. Jan Surman
14. Mirosław Szklarz
15. Paweł Warzecha - Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla
SKŁADY RAD OSIEDLI KADENCJI 2015-2019
Rada Osiedla Borek:
- Bajorek Jerzy
- Buczek Grzegorz
- Chudzik Mirosław
- Czerw Andrzej
- Indyk Janusz
- Jarosz Tadeusz
- Kamiński Zenon
- Kazimierski Sylwester
- Kmieć Katarzyna
- Kołodziej Zygmunt – Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla
- Kożuszna Ilona
- Miłoś Wiesław
- Strasiński Leszek
- Szurek Andrzej
- Wilk Grażyna
Rada Osiedla Cyranka:
- Bajor Robert
- Burek Dawid
- Dziubek Stanisława
- Harla Bożena
- Koza Dorota - Przewodnicząca Rady i Zarządu Osiedla
- Łapa Krzysztof
- Niedbała Waldemar
- Maziarz Ewa
- Mazur Piotr
- Muniak Ryszard
- Ofiara Zbigniew
- Rębisz Jerzy
- Smoła Małgorzata
- Stawarz Maria
- Szostak Krzysztof
Rada Osiedla Dziubków:
- Kusak Janusz - Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla
- Bielec Łucja
- Bryg Aleksander
- Burek Szymon
- Głowacka Jagoda
- Grądzki Jarosław
- Jungiewicz Czesław
- Niedbała Damian
- Pietryka Joanna
- Serafin Marcin
- Tomczyk Andrzej
- Truniarz Wiesław
- Wrażeń Zenon
- Zięba Sylwester
- Zelazko Kazimiera
Rada Osiedla Kazimierza Wielkiego:
- Bryk Mieczysław - Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla
- Żmuda Janusz
- Bednarczyk Tomasz
- Drożdżowski Sławomir
- Głowacki Jan
- Kołacz Bogdan
- Krogulec Alicja
- Krogulec Jerzy
- Leśniak Dorota
- Mazur Eugenia
- Myjak Agata
- Płaszewska Aleksandra
- Prade Józef
- Szczerba Gabriela
- Żółkiewicz Zofia
Rada Osiedla Kilińskiego:
- Rzeźnik Stanisława
- Słowińska Wanda
- Czepiel Grażyna
- Bauer Ewa
- Pezda Mariusz
- Maziarz Waldemar
- Świerczyński Wacław - Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla
- Misiak Leszek
- Witek Zbigniew
- Jasiński Aleksander
- Karbowski Kazimierz
- Basara Mirosław
- Żelazko Marian
- Gereło Lidia
- Ryba Zbigniew
Rada Osiedla Kopernika:
- Dulniawka Zbigniew
- Jędrzejowska Irena
- Krzysztofik Stanisław
- Kucharski Zbigniew
- Litwin Hubert
- Łącz Tadeusz
- Maj Andrzej
- Majcher Anna
- Makuch Halina - Przewodnicząca Rady i Zarządu Osiedla
- Maziarz Jan
- Mazur Andrzej
- Pyź Jan
- Robak Rafał
- Siembab Marian
- Surowiec Józef
Rada Osiedla Kościuszki:
- Czyrny Czesław – Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla
- Styczeń Grzegorz
- Graniczka Bożena
- Graniczka Wacław
- Pogoda Leokadia
- Mokrzycki Jan
- Dernoga Agnieszka
- Kisiel Józefa
- Kowalczuk Bronisław
- Dziekan Józef
- Jachyra Józef
- Styczeń Maciej
- Dudek Halina
- Małek Zdzisława
- Weryński Tomasz
Rada Osiedla Kusocińskiego:
- Bąk Józef - Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla
- Chmura Piotr
- Dziaduła Jolanta
- Kacała Natalia
- Kania Marek
- Kulig Józef
- Kokoszka Adam
- Kordas Stanisław
- Mikołajczyk Mirosław
- Prokop Ewa
- Rożniał Józefa
- Saj Krystyna
- Szęszoł Krystyna
- Ungeheuer Anna
- Ząbek Barbara
Rada Osiedla Lotników:
- Grzech Krystyna
- Guzy Andrzej
- Klaus Jadwiga
- Dziobak Stanisław - Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla
- Ryba Tadeusz
- Mamuszka Roman
- Ślusarz Grażyna
- Koceniak Barbara
- Trześniewski Stanisław
- Surdej Grażyna
- Witek Edward
- Kulig Stanisław
- Wolińska Małgorzata
- Strycharz Maria
- Sypek Józef
Rada Osiedla Mościska:
- Wrona Janusz - Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla
- Kędzior Jan
- Radłowski Mariusz
- Saj Dariusz
- Skiba Konrad
- Świątek Kamil
- Śpiewak Grzegorz
- Saj Ewelina
- Białek Piotr
- Białek Anna
- Rzeźnik Tomasz
- Piekarski Norbert
- Zastawska Kinga
- Litwin Jerzy
- Ortyl Danuta
Rada Osiedla Niepodległości:
- Filanowski Krzysztof
- Gil Edward
- Golec Stanisław
- Januś Krzysztof
- Mazur Franciszek
- Mączyński Bogdan
- Midura Leszek
- Pietras Krzysztof
- Pilawiecki Paweł
- Sasor Andrzej
- Socha Michał
- Tomalski Robert - Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla
- Wanatowicz Bernadeta
- Wanatowicz Łukasz
- Zausz Grażyna
Rada Osiedla Rzochów:
- Wydro Marian - Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla
- Kozioł Jolanta
- Białek Tomasz
- Kurgan Antoni
- Borys Andrzej
- Harla Anna
- Buć Anna
- Siembab Władysław
- Wilk Regina
- Wałek Julian
- Bogdan Kazimierz
- Dyndur Robert
- Smaczniak Robert
- Koba Anna
- Jędrychowska Karolina
Rada Osiedla Smoczka:
- Barnaś Waldemar
- Karkut-Bajor Ewa
- Kulczyk Marek
- Latała Monika
- Markowska-Rzeźnik Jolanta
- Mleczko Jacek
- Nabożny Jakub
- Piętal Jarosław
- Piętal Magdalena
- Przybyło Łukasz
- Rejman Antoni
- Róg Mariusz
- Wdowiarz Gustaw - Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla
- Wdowiarz Józef
- Zawierucha Jakub
Rada Osiedla Smoczka I:
- Burek Edward - Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla
- Jurek Anna
- Klęba Alicja
- Kolisz Małgorzata
- Maziarz Bogumiła
- Mazur Zofia
- Molak Katarzyna
- Pacholec Waldemar
- Rzeszutek Józef
- Sidur Ryszard
- Skrzypiec Mikołaj
- Strzelczyk Wiktor
- Szot Leszek
- Świątek Marcin
- Ujas Kami
Rada Osiedla Szafera:
- Adamarek Władysław
- Filar Marek
- Głowacki Zbigniew – Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla
- Jędrychowska Bogumiła
- Kamiński Marek
- Kołacz Marian
- Łuszcz Damian
- Madej Antoni
- Mazur Stefan
- Moskal Elżbieta
- Ryba Stanisław
- Świderek Andrzej
- Wroński Henryk
- Szewc Andrzej
- Ozimek Zbigniew
Rada Osiedla Wojsław:
- Kagan Kamil - Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla
- Kagan Tadeusz
- Guźda Artur
- Sarama Kamil
- Sarama Łukasz
- Sarama Paweł
- Guźda Rafał
- Kramarz Mirosław
- Kosiorowski Konstanty
- Łanocha Łukasz
- Saj Eligiusz
- Zieliński Karol
- Szary Mateusz
- Stąpor Jakub
- Koźlik Damian
Rada Osiedla Wolności:
- Molak Piotr
- Molak Dariusz
- Gajda Bogusław
- Róg Tomasz – Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla
- Buś Damian
- Kopera Krzysztof
- Kubiński Józef
- Ziarko Andrzej
- Kopek Sławomir
- Kusak Mariusz
- Madejczyk Bartosz
- Rybak Marzena
- Rybak Ryszard
- Tomaszewska Agnieszka
- Wróbel Bogusław
Rada Osiedla Żeromskiego:
- Chibiła Krystyna
- Chmielowiec Bogusław
- Fila Piotr
- Gesing Jan
- Grzesiak Arkadiusz
- Grzesiak Mirosław
- Kusina Mieczysław
- Majka Marek
- Marek Sylwia
- Paluch Stanisław
- Skrzypczak Kazimierz
- Surman Jan
- Warzecha Paweł - Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla
- Węgrzyn Agnieszka
- Wójciak Krzysztof
Statuty Rad Osiedli - w załącznikach