2016-02-05

Rady Osiedli

Rada Osiedla Borek:

  1. Bajorek Jerzy
  2. Buczek Grzegorz
  3. Chudzik Mirosław
  4. Czerw Andrzej
  5. Indyk Janusz
  6. Jarosz Tadeusz
  7. Kamiński Zenon
  8. Kazimierski Sylwester
  9. Kmieć Katarzyna
  10. Kołodziej Zygmunt – Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla
  11. Kożuszna Ilona
  12. Miłoś Wiesław
  13. Strasiński Leszek
  14. Szurek Andrzej
  15. Wilk Grażyna

Rada Osiedla Cyranka:

  1. Bajor Robert
  2. Burek Dawid
  3. Dziubek Stanisława
  4. Harla Bożena
  5. Koza Dorota - Przewodnicząca Rady Osiedla
  6. Łapa Krzysztof
  7. Niedbała Waldemar
  8. Maziarz Ewa
  9. Mazur Piotr
  10. Muniak Ryszard
  11. Ofiara Zbigniew
  12. Rębisz Jerzy
  13. Smoła Małgorzata
  14. Stawarz Maria
  15. Szostak Krzysztof

Rada Osiedla Dziubków:

  1. Kusak Janusz - Przewodniczący Rady Osiedla
  2. Bielec Łucja
  3. Bryg Aleksander
  4. Burek Szymon
  5. Głowacka Jagoda
  6. Grądzki Jarosław
  7. Jungiewicz Czesław
  8. Niedbała Damian
  9. Pietryka Joanna
  10. Serafin Marcin
  11. Tomczyk Andrzej
  12. Truniarz Wiesław
  13. Wrażeń Zenon
  14. Zięba Sylwester
  15. Zelazko Kazimiera

Rada Osiedla Kazimierza Wielkiego:

  1. Bryk Mieczysław - Przewodniczący Rady Osiedla
  2. Żmuda Janusz
  3. Bednarczyk Tomasz
  4. Drożdżowski Sławomir
  5. Głowacki Jan
  6. Kołacz Bogdan
  7. Krogulec Alicja
  8. Krogulec Jerzy
  9. Leśniak Dorota
  10. Mazur Eugenia
  11. Myjak Agata
  12. Płaszewska Aleksandra
  13. Prade Józef
  14. Szczerba Gabriela
  15. Żółkiewicz Zofia

Rada Osiedla Kilińskiego:

  1. Rzeźnik Stanisława
  2. Słowińska Wanda
  3. Czepiel Grażyna
  4. Bauer Ewa
  5. Pezda Mariusz
  6. Maziarz Waldemar
  7. Świerczyński Wacław - Przewodniczący Rady Osiedla
  8. Misiak Leszek
  9. Witek Zbigniew
  10. Jasiński Aleksander
  11. Karbowski Kazimierz
  12. Basara Mirosław
  13. Żelazko Marian
  14. Gereło Lidia
  15. Ryba Zbigniew

Rada Osiedla Kopernika:

  1. Dulniawka Zbigniew
  2. Jędrzejowska Irena
  3. Krzysztofik Stanisław
  4. Kucharski Zbigniew
  5. Litwin Hubert
  6. Łącz Tadeusz
  7. Maj Andrzej
  8. Majcher Anna
  9. Makuch Halina - Przewodnicząca Rady Osiedla
  10. Maziarz Jan
  11. Mazur Andrzej
  12. Pyź Jan
  13. Robak Rafał
  14. Siembab Marian
  15. Surowiec Józef

Rada Osiedla Kościuszki:

  1. Czyrny Czesław – Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla
  2. Styczeń Grzegorz
  3. Graniczka Bożena
  4. Graniczka Wacław
  5. Pogoda Leokadia
  6. Mokrzycki Jan
  7. Dernoga Agnieszka
  8. Kisiel Józefa
  9. Kowalczuk Bronisław
  10. Dziekan Józef
  11. Jachyra Józef
  12. Styczeń Maciej
  13. Dudek Halina
  14. Małek Zdzisława
  15. Weryński Tomasz

Rada Osiedla Kusocińskiego:

  1. Bąk Józef - Przewodniczący Rady Osiedla
  2. Chmura Piotr
  3. Dziaduła Jolanta
  4. Kacała Natalia
  5. Kania Marek
  6. Kulig Józef
  7. Kokoszka Adam
  8. Kordas Stanisław
  9. Mikołajczyk Mirosław
  10. Prokop Ewa
  11. Rożniał Józefa
  12. Saj Krystyna
  13. Szęszoł Krystyna
  14. Ungeheuer Anna
  15. Ząbek Barbara

Rada Osiedla Lotników:

  1. Grzech Krystyna
  2. Guzy Andrzej
  3. Klaus Jadwiga
  4. Dziobak Stanisław - Przewodniczący Rady Osiedla
  5. Ryba Tadeusz
  6. Mamuszka Roman
  7. Ślusarz Grażyna
  8. Koceniak Barbara
  9. Trześniewski Stanisław
  10. Surdej Grażyna
  11. Witek Edward
  12. Kulig Stanisław
  13. Wolińska Małgorzata
  14. Strycharz Maria
  15. Sypek Józef

Rada Osiedla Mościska:

  1. Wrona Janusz - Przewodniczący Rady Osiedla
  2. Kędzior Jan
  3. Radłowski Mariusz
  4. Saj Dariusz
  5. Skiba Konrad
  6. Świątek Kamil
  7. Śpiewak Grzegorz
  8. Saj Ewelina
  9. Białek Piotr
  10. Białek Anna
  11. Rzeźnik Tomasz
  12. Piekarski Norbert
  13. Zastawska Kinga
  14. Litwin Jerzy
  15. Ortyl Danuta

Rada Osiedla Niepodległości:

  1. Filanowski Krzysztof
  2. Gil Edward
  3. Golec Stanisław
  4. Januś Krzysztof
  5. Mazur Franciszek
  6. Mączyński Bogdan
  7. Midura Leszek
  8. Pietras Krzysztof
  9. Pilawiecki Paweł
  10. Sasor Andrzej
  11. Socha Michał
  12. Tomalski Robert - Przewodniczący Rady Osiedla
  13. Wanatowicz Bernadeta
  14. Wanatowicz Łukasz
  15. Zausz Grażyna

Rada Osiedla Rzochów:

  1. Wydro Marian - Przewodniczący Rady Osiedla
  2. Kozioł Jolanta
  3. Białek Tomasz
  4. Kurgan Antoni
  5. Borys Andrzej
  6. Harla Anna
  7. Buć Anna
  8. Siembab Władysław
  9. Wilk Regina
  10. Wałek Julian
  11. Bogdan Kazimierz
  12. Dyndur Robert
  13. Smaczniak Robert
  14. Koba Anna
  15. Jędrychowska Karolina

Rada Osiedla Smoczka:

  1. Barnaś Waldemar
  2. Karkut-Bajor Ewa
  3. Kulczyk Marek
  4. Latała Monika
  5. Markowska-Rzeźnik Jolanta
  6. Mleczko Jacek
  7. Nabożny Jakub
  8. Piętal Jarosław
  9. Piętal Magdalena
  10. Przybyło Łukasz
  11. Rejman Antoni
  12. Róg Mariusz
  13. Wdowiarz Gustaw - Przewodniczący Rady Osiedla
  14. Wdowiarz Józef
  15. Zawierucha Jakub

Rada Osiedla Smoczka I:

  1. Burek Edward - Przewodniczący Rady Osiedla
  2. Jurek Anna
  3. Klęba Alicja
  4. Kolisz Małgorzata
  5. Maziarz Bogumiła
  6. Mazur Zofia
  7. Molak Katarzyna
  8. Pacholec Waldemar
  9. Rzeszutek Józef
  10. Sidur Ryszard
  11. Skrzypiec Mikołaj
  12. Strzelczyk Wiktor
  13. Szot Leszek
  14. Świątek Marcin
  15. Ujas Kami

Rada Osiedla Szafera:

  1. Adamarek Władysław
  2. Filar Marek
  3. Głowacki Zbigniew – Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla
  4. Jędrychowska Bogumiła
  5. Kamiński Marek
  6. Kołacz Marian
  7. Łuszcz Damian
  8. Madej Antoni
  9. Mazur Stefan
  10. Moskal Elżbieta
  11. Ryba Stanisław
  12. Świderek Andrzej
  13. Wroński Henryk
  14. Szewc Andrzej
  15. Ozimek Zbigniew

Rada Osiedla Wojsław:

  1. Kagan Kamil - Przewodniczący Rady Osiedla
  2. Kagan Tadeusz
  3. Guźda Artur
  4. Sarama Kamil
  5. Sarama Łukasz
  6. Sarama Paweł
  7. Guźda Rafał
  8. Kramarz Mirosław
  9. Kosiorowski Konstanty
  10. Łanocha Łukasz
  11. Saj Eligiusz
  12. Zieliński Karol
  13. Szary Mateusz
  14. Stąpor Jakub
  15. Koźlik Damian

Rada Osiedla Wolności:

  1. Molak Piotr
  2. Molak Dariusz
  3. Gajda Bogusław
  4. Róg Tomasz – Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla
  5. Buś Damian
  6. Kopera Krzysztof
  7. Kubiński Józef
  8. Ziarko Andrzej
  9. Kopek Sławomir
  10. Kusak Mariusz
  11. Madejczyk Bartosz
  12. Rybak Marzena
  13. Rybak Ryszard
  14. Tomaszewska Agnieszka
  15. Wróbel Bogusław

Rada Osiedla Żeromskiego:

  1. Chibiła Krystyna
  2. Chmielowiec Bogusław
  3. Fila Piotr
  4. Gesing Jan
  5. Grzesiak Arkadiusz
  6. Grzesiak Mirosław
  7. Kusina Mieczysław
  8. Majka Marek
  9. Marek Sylwia
  10. Paluch Stanisław
  11. Skrzypczak Kazimierz
  12. Surman Jan
  13. Warzecha Paweł - Przewodniczący Rady Osiedla
  14. Węgrzyn Agnieszka
  15. Wójciak Krzysztof

 

Statuty Rad Osiedli - w załącznikach

Załączniki

  Statut Osiedla Borek.pdf 212,38 KB (pdf) szczegóły pobierz
  Statut Osiedla Cyrakna.pdf 213,98 KB (pdf) szczegóły pobierz
  Statut Osiedla Dziubków.pdf 214,71 KB (pdf) szczegóły pobierz
  Statut Osiedla Kazi...Wielkiego.pdf 216,08 KB (pdf) szczegóły pobierz
  Statut Osiedla Kilińskiego.pdf 213,78 KB (pdf) szczegóły pobierz
  Statut Osiedla Kopernika.pdf 212,74 KB (pdf) szczegóły pobierz
  Statut Osiedla Kościuszki.pdf 215,55 KB (pdf) szczegóły pobierz
  Statut Osiedla Kusocińskiego.pdf 212,94 KB (pdf) szczegóły pobierz
  Statut Osiedla Lotników.pdf 211,82 KB (pdf) szczegóły pobierz
  Statut Osiedla Mościska.pdf 210,9 KB (pdf) szczegóły pobierz
  Statut Osiedla Niep...egłości.pdf 214,89 KB (pdf) szczegóły pobierz
  Statut Osiedla Rzochów.pdf 212,5 KB (pdf) szczegóły pobierz
  Statut Osiedla Smoczka.pdf 214,48 KB (pdf) szczegóły pobierz
  Statut Osiedla Smoczka I.pdf 212,6 KB (pdf) szczegóły pobierz
  Statut Osiedla Szafera.pdf 212,22 KB (pdf) szczegóły pobierz
  Statut Osiedla Wojsław.pdf 212,69 KB (pdf) szczegóły pobierz
  Statut Osiedla Wolności.pdf 213,54 KB (pdf) szczegóły pobierz
  Statut Osiedla Żeromskiego.pdf 214,08 KB (pdf) szczegóły pobierz